Минули два роки нашого спільного життя! Я не знала вас дітьми, але пізнала вже дорослих! Ми навчалися, виховували одне одного, раділи успіхам та сумували з невдач! Ваші батьки вас підтримували, і так буде надалі.
Шкільні роки незабутні, ви вирушили в майбуття! Що б із вами не трапилося, яка б доля не склалася, куди б вас не закинуло життя - залишайтеся, в першу чергу, людьми!
Я вас люблю, ви найкращі!!!
Немає коментарів:
Дописати коментар